• Winda schodowa 1
  • Winda schodowa 2
  • Winda schodowa 3
  • Winda schodowa 4
  • Winda schodowa 5

Firma Domlift zajmuje się doradztwem, projektowaniem, montażem krzesełek, wind schodowych, których producentem jest niemiecki koncern Thyssen Krupp. Na co dzień współpracujemy z firmą Access BDD, reprezentantem firmy Thyssen Krupp w Europie w zakresie sprzedaży krzesełek schodowych, wind schodowych, a także platform oraz wind.
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się szczecińską firmą i jednocześnie oddziałem hiszpańskiej firmy RedLift, która działa na rynku europejskim od 2005 roku i z której doświadczeń korzystamy.
W ofercie naszej znajdują się krzesełka schodowe Flow 2 przeznaczone do schodów o torze krzywoliniowym, a także krzesełka schodowe HomeGlide oraz HomeGlide Extra do schodów o torze prostym, które produkowane są w wersji  do wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Oferowane przez nas windy schodowe firmy Access BDD, lidera w produkcji krzesełek schodowych, cechuje wysoka jakość wykonania, łatwa obsługa oraz niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.
Posiadamy certyfikat wydany przez firmę Access BDD zaświadczający o przygotowaniu naszej firmy w zakresie projektowania, montażu i serwisu krzesełek, wind schodowych Flow2,  HomeGlide oraz HomeGlide Extra.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

facebook_page_plugin